Finders (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
