Finders (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Facets
pl: Fasety

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Primary
pl: Główny

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce
