Finders (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Facets
ru: Фасеты

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Others
ru: Другие

en: entries
ru: Записей

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Primary
ru: Первичный

en: Finder
ru: Поисковик

en: finder
ru: поисковик

en: Finder type
ru: Тип поисковика

en: Third party settings
ru: Сторонние настройки

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
