Finders (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Others
sk: Iné

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Primary
sk: Primárny

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany
