Finders (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: entries
sv: inlägg

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Primary
sv: Primär

en: Third party settings
sv: Tredjepartsinställningar

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
