Finders (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Facets
uk: Фасети

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Others
uk: Інші

en: entries
uk: записів

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Primary
uk: Основні

en: Finder
uk: Пошуковик

en: channels
uk: канали

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: Bundle name
uk: Назва пакету

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
