Finders (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Third party settings
ar: إعدادات الطرف الثالث
