Finders (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü
