Finders (1.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Authored on
bs: Napisano
