Finders (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Others
ca: Altres

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Primary
ca: Primari

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers
