Finders (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Third party settings
fi: Kolmannen osapuolen asetukset
