Finders (1.0.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
