Finders (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
