Finders (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Primary
tr: Birincil

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları
