Finders (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Others
vi: Khác

en: Primary
vi: Chính
