Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Password
ca: Contrasenya

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Company
ca: Empresa

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Registration
ca: Registre
