Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Password
cs: Heslo

en: Email
cs: E-mail

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Company
cs: Společnost

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Getting Started
cs: Jak začít

en: Official website
cs: Oficiální web
