Finteza Analytics (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Password
hu: Jelszó

en: Email
hu: E-mail

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Company
hu: Cég

en: Invalid password
hu: Érvénytelen jelszó

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: Your full name
hu: Teljes név

en: Invalid email address
hu: Érvénytelen email cím

en: Registration
hu: Regisztráció

en: View statistics
hu: Statisztika megtekintése

en: Website ID
hu: Webhelyazonosító

en: Track outbound links
hu: Kimenő hivatkozások követése
