Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Getting Started
ar: البدء
