Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Password
da: Adgangskode

en: Email
da: E-mail

en: Please enter a valid email address.
da: Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse.

en: Company
da: Virksomhed

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Getting Started
da: Kom i gang

en: Registration
da: Tilmelding

en: Track outbound links
da: Spor udgående links
