Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Email
hi: ईमेल

en: Company
hi: कम्पनी

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें
