Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Save Changes
is: Vista breytingar
