Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Password
pl: Hasło

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Company
pl: Firma

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Track outbound links
pl: Śledzenie odnośników zewnętrznych
