Finteza Analytics (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Password
sk: Heslo

en: Email
sk: E-mail

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Registration
sk: Registrácia

en: Official website
sk: Oficiálna webová stránka
