Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Company
el: Εταιρία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Track outbound links
el: Παρακολούθηση εξερχόμενων συνδέσμων
