Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Company
fa: شرکت

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Your full name
fa: نام کامل شما

en: Registration
fa: عضویت
