Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Company
gl: Compañía

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
