Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Password
id: Sandi

en: Please enter a valid email address.
id: Silakan isi dengan alamat email yang sah.

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Getting Started
id: Persiapan

en: Registration
id: Pendaftaran
