Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Company
lt: Įmonė

en: Registration
lt: Registracija
