Finteza Analytics (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Register
pt: Registro

en: Password
pt: Senha

en: Please enter a valid email address.
pt: Favor adicionar um e-mail válido.

en: Demo
pt: Demonstração

en: Company
pt: Empresa

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Getting Started
pt: Iniciando

en: Registration
pt: Registro

en: Track outbound links
pt: Monitorar os cliques de saída
