Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Password
lv: Parole

en: Email
lv: E-pasts

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Invalid email address
lv: Nederīga e-pasta adrese
