Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Password
ja: パスワード

en: Email
ja: メール

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Company
ja: 会社

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Getting Started
ja: はじめに

en: Registration
ja: 登録
