Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Company
oc: Societat

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Registration
oc: Enregistrament
