Finteza Analytics (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Password
uk: Пароль

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Demo
uk: Демо

en: Company
uk: Компанія

en: Invalid password
uk: Помилковий пароль

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Your full name
uk: Ваше повне ім’я

en: Invalid email address
uk: Неправильна дреса ел. пошти

en: Registration
uk: Реєстрація

en: View statistics
uk: Дивитися статистику

en: Track outbound links
uk: Відстежувати вихідні посилання
