Firebase UI (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Message
cs: Zpráva

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Completed
cs: Dokončené
