Firebase UI (1.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Message
cy: Neges

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Custom
cy: Addasu
