Firebase UI (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Custom
eo: Propra

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
