Firebase UI (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Message
gl: Mensaxe

en: Schedule
gl: Programación

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Send To
gl: Enviar a

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Completed
gl: Completado
