Firebase UI (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Active
gu: સક્રિય
