Firebase UI (1.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Message
he: הודעה

en: Schedule
he: תיזמון

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Immediately
he: מיידית

en: Completed
he: נשלם
