Firebase UI (1.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Message
ja: メッセージ

en: Schedule
ja: スケジュール

en: #
ja: No.

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Custom
ja: カスタム

en: Immediately
ja: 即時

en: Completed
ja: 完了

en: Project ID
ja: プロジェクト ID
