Firebase UI (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Message
jv: Pesen

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum
