Firebase UI (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Message
kk: Хабарлама

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі
