Firebase UI (1.0.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Custom
ku: درووستکراو
