Firebase UI (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
