Firebase UI (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Message
my: သတင်း

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ
