Firebase UI (1.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Actions
nl: Acties

en: Message
nl: Bericht

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Send To
nl: Verstuur naar

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Completed
nl: Voltooid

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Select Roles
nl: Selecteer rollen

en: App ID
nl: App-ID

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd
