Firebase UI (1.0.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Message
pl: Wiadomość

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Custom
pl: Własne

en: API Key
pl: Klucz API

en: Send To
pl: Wyślij do

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Completed
pl: Zakończone

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Project ID
pl: ID projektu

en: App ID
pl: ID aplikacji

en: Date & Time
pl: Data & czas
