Firebase UI (1.0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Message
ru: Сообщение

en: Schedule
ru: Расписание

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Send To
ru: Получатель

en: Immediately
ru: Немедленно

en: Completed
ru: Завершено

en: All Users
ru: Все пользователи

en: Created At
ru: Дата создания
