Firebase UI (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Message
sk: Správa

en: Schedule
sk: Plán

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Immediately
sk: Ihneď

en: Completed
sk: Ukončená
